iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Veysel Karani Mh. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 D:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 0800

Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

15.04.2018
1.312
Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

Endüstriyel Tip Soğutma Grupları

Cabincold soğutma grupları, pozitif ve negatif sıcaklıktaki orta ve büyük ölçekli soğuk odalar için tasarlanmış endüstriyel sistemlerdir.

Cabincold soğutma grupları; verimlilik, güvenilirlik ve kolay kurulum esas alınarak tasarlanmıştır. Kurulum ve bakım maliyetlerini azaltarak sistemi daha verimli hale getirmek için son teknoloji sistemler kullanılmaktadır.

Dış üniteler bulunduğu ortamda daha az gürültü etkisi oluşturması için tasarlanmış ve üretilmiştir. Düşük devir fan motorları ve mekanik fan hız kontrol cihazları ile istenilen dBA seviyelerine ulaşılmaktadır.

İç üniteler kurulum yapılacak alanın mimari yapısına ve soğuk odanın proses özelliklerine bağlı olarak; standart tip iç ünite, köşe tavan tip iç ünite ve tavan tip iç ünite olmak üzere 3 farklı seri olarak üretilmektedir.

Endüstriyel tip soğutma gruplarında üstün teknoloji sahibi Scroll, Hermetik, Semi-Hermetik ve Vidalı tip kompresörler kullanılmaktadır.

Dış ünitelerde hava soğutmalı ve su soğutmalı kondenserler kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz dünya standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

Soğutma Sistemleri montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

Ürünlerimiz yüksek enerji verimliliğine sahip, çevre dostu ürünlerdir.

Tüm cihazlarımızda çevre dostu soğutucu akışkanlar kullanılmaktadır.

Soğutma gruplarında mikro işlemcili kontrol cihazları kullanılmaktadır. Kontrol cihazları web tabanlı görüntüleme, kontrol ve denetleme sistemine uygundur.

 

Standart ekipmanlar: Elekrostatik Toz Boyalı Kapalı Kabin, Axial Fan, F&T Kondanser, Karter Rezistansı, Likit Deposu, Likit Depo Servis Vanası, Drayer, Selenoid Valf, Gösterge, Alçak-Yüksek Basınç Switchi, Fan Basınç Switchi, Entegre Elektrik Panosu

* Ekipmanlar ürün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Opsiyonel ekipmanlar: Akustik İzolasyon, Mekanik Fan Hız Kontrol, Yağ Ayırıcı, Likit Tutucu, Alçak/Yüksek Manometre, Emniyet Şalteri, Arıza Sinyal Lambaları

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: