iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Veysel Karani Mh. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 D:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 0800

KANADA SOĞUK HAVA DEPOLARI DÖNER ÜRETİM TESİSİ

04.07.2022
141
KANADA SOĞUK HAVA DEPOLARI DÖNER ÜRETİM TESİSİ

KANADA SOĞUK HAVA DEPOLARI DÖNER ÜRETİM TESİSİ

Kanada’nın kuzey Edmonton bölgesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Soğuk Hava Tesisinde, Döner üretimi yapılmaktadır ve soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Projemiz; Ortam soğutma odası, hızlı soğutma odası, şoklama odası, soğuk muhafaza odası ve donuk muhafaza odalarından oluşmaktadır.

 

Tesise gelen et ürünleri (kırmızı et ve beyaz et); soğuk zincir kırılmadan, sağlıklı ortamda dinlendirilmekte (0°C), et hazırlık odasında işlenmekte (+12°C), tekrar dinlendirilmekte(0°C), ana ürün haline getirilmekte (+12°C), şoklanmakta (-35°C) ve donmuş muhafaza odaların da (-18°C) muhafaza edilmektedir.

 

Tesiste kurulumu yapılan tam otomatik döner pişirme ve kesim robotları ile; ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği ön planda tutarak, gıda güvenliğinden ödün vermeden dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

 

Tesiste kurduğumuz Endüstriyel Raf Sistemi ile depo alanlarının verimli bir şekilde kullanılması sağlanmıştır. Endüstriyel Raf Sistemleri, soğuk ve donuk muhafaza odalarına uygun olarak galvaniz ürünlerden üretilmiştir.

 

Tesiste bulunan tüm Soğuk Hava Depoları; Dixell Uzaktan İzleme ve Görüntüleme Sistemi ile 7/24 takip edilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda, müdahale gerektiren soğuk hava deposu için ilgili birimleri mail ile alarm bilgisi iletilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: