nakliye pdf arti ev destek1 ceptelefonu kullanici takvim ayar gulenyuz mouse kalp menu tamir kampanya destek2 foto ok bilgi video duyuru konum yildiz sepet bina sozlesme ampul kurumsal para yorum anlasma iletisim monitor alinti whatsapp saat liste klasor zar elmas deney telefon dunya istatistik gazete sunum urun bilim cuzdan soru canta
Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 Daire:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 08 00
trenrufr

Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

22.09.2018
724
Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

 

Konteynir tip soğuk hava depoları, ISO standartlarında üretilmiş konteynerler kullanılarak kullanıma hazır durumda teslim edilmektedir.

Refrigeration 20 Ft 40ft ContainerColdRoom / Freezer
Containerized Cold and Freezer Rooms

Konteyner tip soğuk hava depoları daha çok; askeri kamplar, inşaat kapları ve Sahra mutfaklarında tercih edilmektedir. Bu alanlarda hava kirliliği ve sıcaklık değerleri yüksek seviyede olduğu için soğutma gruplarının dış üniteleri bu tür ortam ve iklim şartlarına uygun (Tropikal Tip) olarak üretilmektedir. Bu sayade daha verimli bir soğutma çevrimi sağlanmaktadır.

Talep doğrultusunda; 20 feet ve 40 feet ölçülerinde konteynerler için uygulama yapılmaktadır. Muhafaza Sıcaklığı: +16°C, 0°C ve -18°C’dir.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. Yusuf Ayaz dedi ki:

  Yaban Mersini üreticisiyim ürünü toplar toplamaz +4 derecede saklamak istiyoruz bulunduğumuz arazi meyilli ve elektriği olmayan bir yerde düz bir zemin yaratıp güneş enerjisi panellerimize bağlayarak ürününüzü kullanabilir miyiz? Panellerimiz sanayi elektriği üretiyor
  Araziye kurulumu siz yapabilir misiniz?
  Sert arazi koşullarına uygun bir depo arıyoruz

  Teşekkürler
  0530 955 8444

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: