iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Veysel Karani Mh. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 D:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 0800

Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

22.09.2018
1.568
Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

Container Type Cold and Freezer Rooms

Konteyner tip soğuk hava depoları, ISO standartlarında üretilmiş konteynerler kullanılarak kullanıma hazır durumda teslim edilmektedir.

 

Konteyner tip soğuk hava depoları; askeri kamplar, inşaat kapları ve Sahra mutfakları gibi yer değişikli gerektiren alanlar ile üretim alanlarına ilave soğuk oda gerektiği durumlarda hızlı çözüm sağlamaktadır.

 

Konteyner tip soğuk odalar genellikle açık alanlarda kurulumu yapılmaktadır. Bu alanlarda hava kirliliği ve sıcaklık değerleri yüksek seviyede olduğu için, soğutma gruplarının dış üniteleri bu tür ortam ve iklim şartlarına uygun (Tropikal Tip) olarak üretilmektedir. Böylece daha verimli bir soğutma çevrimi sağlanmaktadır.

 

Talep doğrultusunda; 10 feet, 20 feet ve 40 feet ölçülerinde konteynerler için uygulama yapılmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda; Ortam soğutma odaları (+16°C), soğuk muhafaza odaları (0°C), donuk muhafaza odalar (-18°C) ve şoklama odaları (-30°C) üretimi yapılmaktadır.

 

Opsiyonel Özellikler;

– Paslanmaz veya PVC yüzeyli panel seçeneği

– Kapı için PVC Perde

– Kapı Açık Sesli ve Işıklı İkaz Sistemi

– Soğuk Oda Raf Sistemi

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. Yusuf Ayaz dedi ki:

  Yaban Mersini üreticisiyim ürünü toplar toplamaz +4 derecede saklamak istiyoruz bulunduğumuz arazi meyilli ve elektriği olmayan bir yerde düz bir zemin yaratıp güneş enerjisi panellerimize bağlayarak ürününüzü kullanabilir miyiz? Panellerimiz sanayi elektriği üretiyor
  Araziye kurulumu siz yapabilir misiniz?
  Sert arazi koşullarına uygun bir depo arıyoruz

  Teşekkürler
  0530 955 8444

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: