iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 Daire:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 08 00
trenrufr

Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

22.09.2018
845
Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

Konteyner Tip Soğuk Hava Depoları

 

Konteynir tip soğuk hava depoları, ISO standartlarında üretilmiş konteynerler kullanılarak kullanıma hazır durumda teslim edilmektedir.

Refrigeration 20 Ft 40ft ContainerColdRoom / Freezer
Containerized Cold and Freezer Rooms

Konteyner tip soğuk hava depoları daha çok; askeri kamplar, inşaat kapları ve Sahra mutfaklarında tercih edilmektedir. Bu alanlarda hava kirliliği ve sıcaklık değerleri yüksek seviyede olduğu için soğutma gruplarının dış üniteleri bu tür ortam ve iklim şartlarına uygun (Tropikal Tip) olarak üretilmektedir. Bu sayade daha verimli bir soğutma çevrimi sağlanmaktadır.

Talep doğrultusunda; 20 feet ve 40 feet ölçülerinde konteynerler için uygulama yapılmaktadır. Muhafaza Sıcaklığı: +16°C, 0°C ve -18°C’dir.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
 1. Yusuf Ayaz dedi ki:

  Yaban Mersini üreticisiyim ürünü toplar toplamaz +4 derecede saklamak istiyoruz bulunduğumuz arazi meyilli ve elektriği olmayan bir yerde düz bir zemin yaratıp güneş enerjisi panellerimize bağlayarak ürününüzü kullanabilir miyiz? Panellerimiz sanayi elektriği üretiyor
  Araziye kurulumu siz yapabilir misiniz?
  Sert arazi koşullarına uygun bir depo arıyoruz

  Teşekkürler
  0530 955 8444

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: