nakliye pdf arti ev destek1 ceptelefonu kullanici takvim ayar gulenyuz mouse kalp menu tamir kampanya destek2 foto ok bilgi video duyuru konum yildiz sepet bina sozlesme ampul kurumsal para yorum anlasma iletisim monitor alinti whatsapp saat liste klasor zar elmas deney telefon dunya istatistik gazete sunum urun bilim cuzdan soru canta
Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 Daire:16 Sancaktepe/İst.
trenrufr

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi; Soğuk hava depolarında muhafaza edilen her türlü cihazın sıcaklık kontrolü altındadır.

Soğuk hava depolarında kullanılabilecek.

Soğuk hava deposu izleme ve takip sistemi  sayesinde; Kontrol cihazlarından gelen bilgi ve alarm değerlerini, anlık olarak tarafınıza ulaşmaktadır. Soğuk havadan kayıp geleceği önlenebilmektedir.

Sistem Özellikleri

Etkili alarm yönetim sistemi altında alarm durumlarını tespit ederek çalışır optimum çalışmasını sağlamak için gerekli uyarıları gönderir.

İnternet üzerinde soğuk odanıza ulaşılabilir, tüm parametrrelerini kontrol edebilir veya içindir.

Soğuk oda sıcaklığı değerlerini anlık ve geriye dönük olarak bakın.

HACCP standartlarına göre kaydetme Sıcaklık değerleriniz 1 yıl süre ile geriye dönük kayıt altına alınmaktadır. Sürekli bilgi kaydı, HACCP raporları ve zamanında yapılan alarm bildirimleri, taze

ve donmuş gıdaların garanti garanti ve UNI EN 12830 kurallarına uyumu sağlar.

Arıza için sisteme kayıtlı adreslere mail ile uyarı mesajı içindir. Ayrıca opsiyonel olarak faks, sms gönderimi bulunmaktadır.

Soğuk oda uzaktan izleme sistemi USB, Ethernet, RS485 ve modem bağlantı portlarına sahip donanım ile soğuk odalarınızda azami bağlanabilirdik imkanına sahiptir.

Süpermarket, hipermarket, fast food zincirleri, catering tesisleri gibi gıda imalat tesislerinde de mevcuttur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: