Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sok. Rings Rezidans No:10 Kat:1 Daire:16 Sancaktepe İstanbul
tren

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi

22.04.2018
69
Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi

Soğuk Oda Uzaktan İzleme Sistemi;Soğuk hava depolarında muhafaza edilen her türlü ürünün sıcaklık kontrolü yapılmalıdır.

Soğuk hava depolarındaki ürünlerin sağlıklı muhafaza edilmesinde en önemli unsurlardan birisi oda iç şartlarının sürekli kontrol ve müdahale edilebilir olmasıdır.

Soğuk oda uzaktan izleme sistemi sayesinde; Kontrol cihazlarından gelen bilgi ve alarm değerlerini, anlık olarak tarafınıza ulaşmaktadır. Böylelikle zaman kaybı olmaksızın gerekli müdahale yapılabilmekte ve soğuk odanızda meydana gelebilecek kayıplar önlenebilmektedir.

Sistem Özellikleri

Etkili alarm yönetim sistemi kolay­lıkla alarm durumlarını tespit ederek uygulamanın optimum çalışmasını sağlamak için gerekli uyarıları gön­derir.

İnternet üzerinde soğuk odanıza ulaşabilir, sistemin tüm parametrelerini kontrol edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Soğuk oda sıcaklık değerlerini anlık ve geriye dönük olarak görebilirsiniz.

HACCP standartlarına göre kaydetme Sıcaklık değerleriniz 1 yıl süre ile geriye dönük kayıt altına alınmaktadır. Sürekli bilgi kaydı, HACCP rapor­ları ve zamanında yapılan alarm bildirimleri, taze ve donmuş gıda­ların kalitesini garanti eder ve UNI EN 12830 kurallarına uyumu sağlar.

Arıza durumunda sisteme kayıtlı adreslere mail ile uyarı mesajı gelmektedir. Ayrıca opsiyonel olarak faks, sms gönderimi bulunmaktadır.

Soğuk oda uzaktan izleme sistemi USB, Ethernet, RS485 ve modem bağlantı portlarına sahip donanım ile soğuk odalarınıza azami bağlanabilirdik imkânına sahiptir.

Soğuk oda uzaktan izleme sistemi ile 494 cihaza kadar bağlantı yapılabilecek kapasiteye sahip olup, endüstriyel soğuk hava depoları, süpermarket, hipermarket, büyük depolama tesisleri ve dağıtım merkezlerinde kullanılabileceği gibi fast-food zincirleri, catering firmaları gibi gıda imalat tesislerinde de kullanılabilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: