iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Veysel Karani Mh. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 D:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 0800

Şoklama Cihazları

15.08.2019
745
Şoklama Cihazları

Şoklama Cihazları

Cabincold Şoklama Cihazları, küçük, orta ve büyük ölçekli tesisler için tasarlanmış endüstriyel sistemlerdir. Şoklama cihazları ile; şoklanan ürünün ısısının alınarak tamamen katı faza geçirilmesi sağlanmaktadır. Şoklama işleminin süresi, ürünün fiziki yapısına ve ürün miktarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Şoklama işlemi süresince ürün -30°C / -40°C sıcaklığa maruz bırakılmaktadır. İşlem sonrası şoklanan ürünlerin donmuş muhafaza odalarında saklanması gerekmektedir.

Cabincold soğutma grupları; verimlilik, güvenilirlik ve kolay kurulum esas alınarak tasarlanmıştır. Kurulum ve bakım maliyetlerini azaltarak sistemi daha verimli hale getirmek için son teknoloji sistemler kullanılmaktadır.

İç üniteler şoklama işlemine ve ürün yapısına bağlı olarak; standart tip iç ünite ve ayaklı tip iç ünite olmak üzere 2 farklı seri olarak üretilmektedir.

Şoklama sistemlerinde üstün teknoloji sahibi Semi-Hermetik ve Vidalı tip kompresörler kullanılmaktadır.

Dış ünitelerde hava soğutmalı kondenserler kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz dünya standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

Soğutma Sistemleri montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

Ürünlerimiz yüksek enerji verimliliğine sahip, çevre dostu ürünlerdir.

Tüm cihazlarımızda çevre dostu soğutucu akışkanlar kullanılmaktadır.

Soğutma gruplarında mikro işlemcili kontrol cihazları kullanılmaktadır. Kontrol cihazları web tabanlı görüntüleme, kontrol ve denetleme sistemine uygundur.

 

Standart ekipmanlar: Elekrostatik Toz Boyalı Kapalı Kabin, Axial Fan, F&T Kondanser, Karter Rezistansı, Likit Deposu, Likit Depo Servis Vanası, Drayer, Selenoid Valf, Gösterge, Yağ Ayırıcı, Likit Tutucu, Alçak/Yüksek Manometre, Fan Basınç Switchi, Entegre Elektrik Panosu

* Ekipmanlar ürün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Opsiyonel ekipmanlar: Akustik İzolasyon, Mekanik Fan Hız Kontrol, Emniyet Şalteri, Arıza Sinyal Lambaları

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: